JUPIDUU SKLUZAVKA BÍLÁ

Kód: 60
Tip
Neohodnoceno
Značka: Jupiduu
6 890 Kč
2 týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skluzavka se objednává na zakázku z Německa - doba dodání je 14dní od přijetí platby.
Pokud budete chtít zrušit objednávku v momentě, kdy je již platba odeslaná společnosti Jupiduu, veškeré poplatky spojené se stornem bude hradit spotřebitel (zákazník). Proto si prosím svůj nákup předem rozmyslete!
Poplatky spojené se stornem se pohybují cca 400 - 1000Kč /záleží, v jakém momentě bude objednávka stornovaná a jestli už bude obedjnávka odeslaná./
Děkujeme za pochopení


Vystupte nahoru, sedněte si a sklouzněte ... není to jen zábava, ale také trénuje vaše motorické dovednosti vašeho dítěte. Cvičení je důležité pro rozvoj dítěte; poskytuje sebevědomí, nezávislost a roli v ochotě se učit.

Skluzavka Jupiduu je určena pro obytné prostory a je dokonalým doplňkem pro stylově zařízené dětské pokoje. Jeho atraktivní, moderní design a jeho čerstvé, veselé pastelové barvy zaručují, že rozjasní Vaši náladu. Skluzavku je možné v suchém počasí umístit i ven.
S délkou skluzu cca. 47 in, je ideální hračka pro milovníky malých dětí od 1,5 do 4 let. Speciální schůdky pro děti zajišťují bezpečné a snadné lezení. Vysoké strany na boku Jupiduu zajišťují při posuvném pohybu dobrou stabilitu.

Skluzavku lze sestavit podle pár jedoduchých kroků.

Rozměry: 57 x 17 x š x 27 v 
Skluzavka je určena pro děti.

UPOZORNĚNÍ: Na děti vždy při klouzání dohlížejte.

Čistěte vlhkým hadříkem.

DOSTUPNOST: 1-2 TÝDNY


U tohoto zboží je nutné zadat dopravu pro Jupiduu!