Webové stránky jsou nyní ve výstavbě. Chystáme pro Vás novinky - nové značky, nový vzhled, nové logo, nové zboží a mnoho dalšího. : ) Prosíme tedy o trpělivost ohledně přehlednosti webu a budeme se těšit na Vaše objednávky. Prozatím můžete využít velkých slev u aktuální nabídky.

Done by Deer Hrníček Contour modrý (mentol)

Kód: 3634
139 Kč –21 %
10539DBD e1604775265142
139 Kč –21 % 109 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský hrníček s malou rukojetí ideální pro nácvik malých prstíků svých prvních doušků. Na dně hrnečku se ukrývá varovný vzkaz od kamaráda Ozzo, pozor ať Vám nápoj nevypije dříve!

Hrníček má modrou barvu, zdobí ho veselý kamarád Ozzo a jeho objem je 220 ml.

Všechny produkty Done by Deer se vyznačují inovativním designem a originalitou. Jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů a jsou 100% nezávadné.

Použití

Hrneček je vhodný do myčky, ale nepoužívejte ho v mikrovlnné troubě. 

O výrobci

Done by Deer je dánská společnost založená v prosinci roku 2014. Utváří moderní životní styl pro rodiny s dětmi a batolaty. Spojením moderního skandinávského designu, inovací a odvážného využití minimalistických prvků je každý předmět výjimečným. Všechny výrobky DBD jsou navrženy interně v Dánsku a přirozeně důkladně testovány, aby vyhovovaly přísným evropským bezpečnostním normám. 

Za čistým designem stojí Helene Hjorth (dánsky jelen) a její návrhářský tým. Společně vytváří nejen předměty, které v dítěti podnítí kreativitu, ale také domácí potřeby s módním designem.

Výrobce

Done by Deer A/S
Soenderkrogen 7
8600 Silkeborg
Dánsko

Složení

100% melamin