Zákaznická podpora:+420 776 710 096info@tyny.cz

MOONIE USÍNÁČEK MEDVĚD ORGANIC POLAR

Kód: 3873
Akce
Značka: Moonie
–18 % 1 299 Kč
1 týden
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moonie usínáček v podobě roztomilého medvídka s nočním světlem a relaxačními zvuky pomáhá miminku uklidnit se a snáze usnout. Uklidňující zvuky připomínají dítěti prostředí v děloze maminky před jeho narozením. Usínáček nabízí pět přírodních relaxačních zvuků (lůno matky, vítr, lesní potok, mořské vlny, déšť) a ukolébavku, složenou speciálně pro novorozence. 
Bříško medvěda svítí a slouží jako noční světlo s výběrem sedmi barev svícení. Jemné světlo pomáhá dítěti cítit se v postýlce bezpečně. Světlo je možné zapnout i bez zvuků a nechat jej svítit po celou noc. Medvěd se při svícení nijak nezahřívá a je pro dítě zcela bezpečný. 
Inteligentní senzor aktivuje zvuk a světlo, když dítě začne plakat. Hračka pak přehrává relaxační zvuky a jemně svítí po dobu 30 minut. 
Hračka se dobíjí s pomocí USB kabelu, k plnému nabití potřebuje 3 hodiny. Plně nabitá baterie vydrží až 8 hodin nepřetržitého provozu se zapnutým světlem a zvukem. USB kabel je součástí balení.
Po vyjmutí zvukového a svítícího modulu můžete hračku prát v pračce. 
Medvídek je součástí produktové řady Moonie Organic, vyráběné z cetifikované organické bavlny, barvené netoxickými barvami. Bavlna pochází z produkce bez použití pesticidů a toxických hnojiv. Při pěstování organické bavlny se používá o 50% méně vody ve srovnání s průmyslovým pěstováním. Výplň hračky tvoří recyklovaný materiál.
Hračka byla testována švýcarskou laboratoří SGS a je v souladu se směrnicí 2009/48/ES o bezpečnosti hraček. 
Rozměry: 28 x 16 x 10,5 cm
Vhodné pro děti od narození.