Zákaznická podpora:+420 776 710 096info@tyny.cz

Způsoby dopravy

Při výběru jakéhokoliv způsobu dopravy u nás máte poštovné zdarma u objednávek nad 3000 Kč.

Pro objednávky pod 3000Kč platí následující ceník:

Způsob dopravy

 

1 / ZÁSILKOVNA - OSOBNÍ ODBĚR

Váš balíček si můžete vyzvednout na vaší nejbližší Zásilkovně (úložní doba je 7 dní) nebo v Z-BOXu (úložní doba 3 dny). 


Cena služby: 89Kč

Pokud se pobočka Zásilkovny v mezidobí zaplní, nebo zásilka přesáhne váhu 5 kg, může být doručena do nejbližší pobočky s volnou kapacitou.
Maximální hmotnost balíčku poslaného přes Zásilkovnu je 10 kg. Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky je 150 cm (tomu odpovídá například zásilka s rozměry 60×50×40 cm), přičemž maximální rozměr jedné strany zásilky je 70 cm. Pokud zjistíme, že váha nebo rozměr zásilky převyšuje možnosti Zásilkovny, zavoláme Vám a domluvíme se s Vámi na jiném způsobu dopravy.

Do Z-BOXu je možné doručit pouze menší balíčky o maximálních rozměrech 45x36x61 cm. Pokud se Z-BOX v mezidobí zaplní nebo se do něj balíček nevejde, bude automaticky přesměrován na nejbližší dostupnou Zásilkovnu v okolí Vámi vybraného Z-BOXu. Pokud při balení zjistíme, že velikost balíčku nevyhovuje ani možnostem poboček Zásilkovny, zavoláme Vám a domluvíme se s Vámi na jiném způsobu dopravy.


Sledujte pohyb své objednávky na webu Zásilkovny https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani


 

2 / ZÁSILKOVNA DOMŮ

Zboží Vám doručí kurýr Zásilkovny na zadanou adresu. Bude Vás kontaktovat předem telefonicky nebo prostřednictvím SMS a domluví si s Vámi přesný čas doručení. Dobírku můžete u kurýra zaplatit hotově i kartou. Pokud Vás kurýr doma nezastihne, uloží Váš balíček ještě ten den na nejbližší pobočce Zásilkovny s volnou kapacitou.

Cena služby:  125Kč

Maximální hmotnost balíčku poslaného přes Zásilkovnu je 10 kg. Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky je 150 cm (tomu odpovídá například zásilka s rozměry 60 × 50 × 40 cm), přičemž maximální rozměr jedné strany zásilky je 120 cm. Pokud zjistíme, že váha nebo rozměr zásilky převyšuje možnosti Zásilkovny, zavoláme Vám a domluvíme se s Vámi na jiném způsobu dopravy


Sledujte pohyb své objednávky na webu Zásilkovny https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani


 

3 / PPL

Pro doručení vašeho balíčku můžete využít služby PPL. Kurýr na vaši adresu dorazí mezi 8. a 18. hodinou. Pokud uvedete adresu k sobě do práce, nezapomeňte uvést i název firmy. Kurýrovi můžete zaplatit hotově i kartou.

Cena služby: 129Kč

Pohyb své zásilky můžete sledovat na webu PPL https://www.ppl.cz/  


 

4 / PPL PARCELSHOP

Balíček si vyzvednete na Vaší nejbližší pobočce PPL Parcelshop. Úložní doba je 7 dní. Platba kartou nemusí být na pobočce dostupná, proto doporučujeme v případě dobírky počítat raději s platbou hotově.Pokud se pobočka v mezidobí zaplní, může být doručena do nejbližší pobočky s volnou kapacitou.  

 Cena služby: 80 Kč

Maximální hmotnost balíčku poslaného na PPL Parcelshop je 31,5 kg, maximální rozměry balíčku jsou 120x60x60 cm.

Pohyb své zásilky můžete sledovat na webu PPL https://www.ppl.cz/  

 


 

5 / ČESKÁ POŠTA - BALÍKOVNA

Pro doručení vašeho balíčku můžete využít službu České pošty - Balíkovna.

 
Balíky připravené k vyzvednutí na poštách nebo u partnerů České pošty - Balíkovny počkají 7 kalendářních dní. Balíky připravené v Balíkovna-BOXech čekají přibližně 2 pracovní dny.  Vhodné pro zásilky do 15 kg. Maximální rozměr balíku pro smluvní podavatele je 70 x 50 x 50 cm.

Výhody:
  • Vyzvednutí balíku v Balíkovna BOXu na většině míst nonstop a bez front.
  • Informace o zásilce - e-mailem či SMS.
  • Bez průkazu totožnosti. Balík může převzít kdokoliv, kdo předloží kód.


Cena služby: 70Kč

Svou zásilku můžete sledovat na webu České pošty https://www.balikovna.cz/cs/sledovat-balik


 

6 / OSOBNÍ ODBĚR V MALHOSTOVICÍCH (BRNO-VENKOV)

Svůj balíček si můžete po domluvě vyzvednout v Malhostovicích. Možná je platba předem nebo hotově, kdy je potřeba mít částku přesně nachystanou.

 


 

 Zboží které  máme skladem obvykle odešleme k Vám domů do 2 pracovních dnů od vytvoření objednávky (nejpozději do 5). Zboží na zakázku či objednání odesíláme dle data uvedeného u daných výrobků. O odeslání vás budeme informovat e-mailem.

Svůj balíček si ihned po převzetí zkontrolujte.

Ceny jsou uvedeny vč. DPH.